Sentez Bilgisayarlı Zaman Kontrol Güvenlik Sistemleri ve Müh. Hizm. Ltd. Şti adı altında faaliyet gösteren firmamız, firmalara özel CRM, ERP, profesyonel geçiş kontrol, spor merkezi yazılımları, plaka tanıma yazılımları, web tabanlı ve masaüstü yazılımların yanı sıra akıllı telefonlar için adroid, ios yazılımları da geliştirmektedir. İsteğe özel elektronik kart tasarımı yapan firmamız bilgisayar kontrollü modüller geliştirmektedir. Bünyemizde bulunan yazılım ve elektronik mühendisi kadromuz ile teknoloji alanında standartların ötesine geçerek siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebilmenin gayreti içerisinde olmaktayız.

Misyonumuz

Sentez Güvenlik olarak çevreye saygı, ilk önce emniyeti ve sağlığı ön planda tutarak, hem kaliteli hem de sağlamlığı sağlayarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Mükemmeliyetçilik hedefimiz. Güvenilirliği koruyarak hem hızlı hem de dinamik çalışma performansını sürekli kılmak ve yeniliklere sürekli açık olarak bir gelişme sürecine girmektir.

Vizyonumuz

Toplumların kalkınmasına, refaha çıkmasına, Türkiye genelinde hizmet kalitesini artırarak faaliyet gösteren tüm kuruluşların önde gelenleri arasında bulunmaktadır. Çağımızın evrensel koşullarına uyum sağlamakta ve güvenlik olarak her zaman müşterimizi memnun etmeye çalışmaktayız.

Ar-Ge

Bünyemizdeki mühendis ve yazılım uzmanı kadromuz ile isteğe özel elektronik kartlar geliştirmekteyiz. Mevcutta piyasada bulunmayan özel sistemlerin üretimi, argesi, testleri, montajı ve bilgisayar kontrollü yazılımın hazırlanması tamamen yerli sermaye ile tarafımızdan geliştirilmektedir.

Kalite

Firmamız ürettiği, ihraç ettiği ve satışını yaptığı ürünlerin garantisini %100 kendi adı altında vermektedir. Tescillenen markalarımız ve ürünlerimiz ile müşterilerimizden aldığımız geri dönüşleri değerlendirerek en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz.