el-tanima-sistemleri

El ve parmakların fiziki karakterini üç boyut şeklinde ölçerek el izi tanıma sistemi oluşturulur. Bu sistem el ve parmakların otuz bir bin noktasından üç boyutlu tarayarak analiz çıkarır. Tarama yaparken parmakların her noktası analiz edilir. Tarama sırasında parmakların uzunluğundan kemiklerin boyutuna, parmakların birbirine uzaklığına, büküm yerlerinin geometrisine kadar her nokta taranır.

El izi tanıma sisteminin kullanım alanları nerelerdir?

El izi tanıma sistemi çalışan personel ve güvenliğin bulunduğu tüm alanlarda oldukça yüksek kapasite ile çalışan alanlarda kolaylıkla kullanılabilir. Bu alanların içinde fabrikalar, apartman girişleri veya daireler, spor kulüpleri, güvenliğin yüksek olması gereken yerlerden olan hapishanelerde, spor sahalarında çok kolay ve rahat şekilde kullanım alanına sahiptir.

El tanıma sisteminin avantajları

Kullanıcı kapasitesi oldukça yüksek olan el izi tanıma sistemi beş yüz kişiden yüz bin kişiye kadar kullanıcı tarafından kullanılabilmektedir. Oldukça dayanıklı olan el izi tanıma sistemi uzun ömürlü hafızaya da sahiptir. Bunun yanında doğru sonuç alma oranı yüzde yüzdür. Kullanım alanı genişliği sayesinde hemen her alanda kullanılabilir. Görüntü olarak son derece dekoratif ve hafifliği ile de oldukça rahat bir montaj kolaylığı sağlar.

El tanıma sistemi ve diğer hizmetlerimiz hakkında Sentez Güvenlik kalite ve profesyonelliğinden yararlanmak için sitemiz üzerinden rahatlıkla telefonlarımız aracılığı ile bize ulaşabilir ve hizmetlerimiz hakkında en ayrıntılı şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.