hgs-ogs-yazilimlari

Genellikle sitelerde, kapalı otoparklarda giriş ve çıkışların kolaylıkla kontrol edilip trafiğin rahatlatılması için HGS-OGS Yazılımları kullanılır. Hızlı geçiş sistemleri sayesinde trafiğin yoğunluğu biraz daha hafifletilmektedir.

HGS-OGS yazılım özellikleri nelerdir?
Hızlı geçiş yazılımları sayesinde doğru ve hızlı etiket okuması yapılarak bariyerler kolaylıkla açılır ve hızlı bir şekilde parktan ayrılmayı sağlar. Siteye giriş yapan araçların kontrolü görevlileri tarafından değil yazılımlar sayesinde sağlanmaktadır.

HGS-OGS yazılımları detaylı filtreleme yapar. Kayıtları gruplandırabilir. Araçların plakalarını ve özelliklerini tanımlar. Sınırsız araç tanıma yapılabilir. Veri tabanı kolaylıkla yedeklenebilir. Arızalanma ya da herhangi bir şekilde kapanması durumunda sistem çalışmaya devam eder.

HGS-OGS Yazılımlarının kullanım alanları
HGS-OGS yazılımları, liselerde, resmi kurumlarda, özel bina otoparklarında, fabrika girişlerinde, rezidanslarda, site otoparklarında, üniversitelerde, ücretli otoparklarda rahatlıkla ve güvenli şekilde kullanılabilir.

Siz de Sentez Güvenlik garanti ve güvencesi altında HGS-OGS yazılımlarından yararlanmak ya da diğer tüm hizmetlerimizi yakından görmek için sitemiz üzerinde bulunan telefon numaralarından bize ulaşarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.