santiye-personel-takip-yazilimlari

Bilgisayara kurularak personel bilgilerinin girilerek puantaj programı ve personelin kullandığı terminalden oluşan sistemlerin kullanıldığı personel takip yazılımları ile birçok alanda takip yapabilirsiniz. Giriş çıkış takibinin yanında turnike sistemleri ile makinalar üzerine monte edilerek şantiye personel takip sistemleri de kullanılabilmektedir. Ayrıca kurulacak sistem sayesinde personelin işbaşı yapması, paydos etmesi de kontrol altına alınabilir.

Şantiye personel takip yazılımları sayesinde bilgi transferi, güvenlikli ve yetkilendirmeli alt yapısı ile projelerinizde kolaylık sağlar. Stok ve depo yönetimi ile hangi şantiyede ne kadar ürün ve malzeme olduğu anlık olarak görülebilir. Ayrıca stok uyarıları, satın alma ve talep bildirimleri, yeni işe giren personelin kayıtları ya da çıkan personelin işten ayrılma bilgileri daha kolay takip edilebilir. Bunun yanında sistemi kullananlar kendi aralarında olduğu gibi toplu olarak da iletişime geçerek bilgi alışverişlerinde kolaylıkla bulunabilirler.

Şantiye Personel Takip Yazılımları Özellikleri
Şantiye personel takip yazılımlarında kolay iş takibi yapar, personel, araç ve evrak yönetiminde sıkıntı yaşamazsınız. Envanter takibi, proje yönetimi oldukça kolay takip edilebilir. Satın alma prosedürünü rahatlıkla takip edebilir, taşeron yönetimini rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Siz de şantiye personel takip yazılımlarından Sentez Güvenlik garantisi ve güvencesi altında yararlanmak istiyorsanız sitemiz üzerinden tüm hizmetlerimizi görebilir ve almak istediğiniz hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şantiye Personel Takip Sistemlerinde Kullanılan Donanımlar

Parmak İzi Sistemleri

Yüz Tanıma Sistemleri

Kart Okuyucu Sistemleri

Damar Tanıma Sistemleri

El Tanıma Sistemleri

Bekçi Kontrol Sistemleri

Turnikeli Geçiş Sistemleri