spor-salonu-yazilimlari

Spor salonlarında üyelerin takibini yapmak ve üye olan kişilerin tüm bilgilerinin takibini yapmak ve rapor almak için kullanılan spor salonu yazılımları sadece spor salonlarında değil birçok merkezde rahatlıkla kullanılmaktadır. Özellikle kullanılan kartlı geçiş sistemlerinde başkasının yerine girmek gibi bir problemle karşılaşılmaz. Yani kaçak geçişler kartlı geçiş sistemleri ile önlenebilmektedir.

Kartlı sistem kullanımı
Spor salonu yazılımlarında kullanılan kartlı sistem ile geçiş turnikelerinden kolaylıkla geçilerek spor merkezine giriş yapılabilir. Bu kartların hafızasında bulunan üyelerin bilgiler sayesinde başkasının yerine giriş yapılmaz ve kaçak girişler bu sayede engellenir.

Parmak izi sistemleri
Parmak izi sistemleri sayesinde kartını unutmuş üyelerin kolaylıkla geçiş yapması sağlanmış olur. Aynı zamanda başkasının yerine kaçak girişler de parmak izi sistemleri sayesinde önlenir.

Turnike sistemleri
Spor salonu yazılımlarında kullanılan sistemlerden biri de turnikelerdir. Üyeler kendilerine gösterilen turnike bölgesinden özel üretilmiş kartları sayesinde geçiş yapabilirler. Genel olarak orta büyüklükte ve küçük spor salonu işletmeleri için kullanılmakta olup eğer istenirse büyük spor merkezleri için de kullanılabilmektedir.
Siz de spor salonu yazılımlarından Sentez Güvenlik garantisi ve güvencesiyle yararlanmak istiyorsanız sitemiz üzerinde bulunan telefon numaralarından bize ulaşarak yararlanmak istediğiniz hizmetimizle ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Spor Salonu Takip  Sistemlerinde Kullanılan Donanımlar

Parmak İzi Sistemleri

Yüz Tanıma Sistemleri

Kart Okuyucu Sistemleri

Damar Tanıma Sistemleri

El Tanıma Sistemleri

Bekçi Kontrol Sistemleri

Turnikeli Geçiş Sistemleri