web-tabanli-personel-takip-sistemi

Günümüz firmaları iş yoğunluklarından ve kalabalık şirketlerin büyük derdi personel takip etmek açısından web tabanlı personel takip sistemi kullanılmaktadır. Büyük firmalar gelişmiş web uygulamalarıyla beraber yönetimlerini ve denetlemelerini merkez ofislerden gerçekleştirirler. Web tabanlı personel takip sistemi ile her türlü bilgiye rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

Web tabanlı personel takip sisteminin özellikleri
Web tabanlı personel takip sisteminde sabit bilgisayarınızdan bağımsız şekilde çalışabilirsiniz. Yetki verilirse aynı lokasyon üzerinde başka bir bilgisayar üzerinden de program kullanılabilmektedir. İstenilen her an programa bağlanarak personel takip sistemini kullanabilirsiniz.

Web tabanlı personel takip sistemi ile personelin tüm bilgilerini kaydedebilirsiniz. Sınırsız şekilde şirket, departman, alt departman, birim tanımlamaları yapılabilir. Personelin günlük giriş-çıkışları, işe gelmeyenlerin, geç kalanların, erken gidenlerin, devamsızlık yapanların, fazla mesaiye kalanların, izin alanların raporları hızlı bir şekilde takip programı ile raporlama yapılabilir. Ayrıca çalışan personelin günlük, haftalık ya da aylık olarak tüm eksik saatleri veya mesaileri çıkarılarak bordrolarına işlenir.

Web tabanlı personel takip sisteminin kullanım alanları
Banka şubeleri, fabrikalar, depo ve antrepolarda rahatlıkla kullanılabilir.

Siz de firmanız için web tabanlı personel takip sisteminden Sentez Güvenlik garanti ve güvencesiyle yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemiz üzerinde bulunan telefon numaralarından hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.