yemekhane-yazilimlari

Yemekhanesi bulunan birçok kurum ve kuruluşlarda kullanılan yemekhane yazılımları sayesinde yemekhane bölümünüzü istediğiniz gibi kontrol altına alabilirsiniz. Kullanacağınız yemekhane yazılımları sayesinde yemekhane giderlerini rahatlıkla hesaplayabilir, yenen yemek miktarı kolaylıkla anlaşılabilir ve çalışan personele verilen hizmet kalitesi artmaya başlar. Yemekhane yazılımları, yemek hizmetini dışarıdan alan kuruluşlar için hazırlanmış yemekhanede özellikle israfı önleyici tedbir olarak da kullanılan yazılımlardır.

Yemekhane yazılımlarının özellikleri nelerdir?
Yemekhane yazılımları ile giderlerinizi rahatlıkla hesaplayabilirsiniz. Günlük yemek ihtiyacı net şekilde hesaplanır. Yemekhaneye yabancıların girmeleri önlenir. Tarih, saat ve dakika olarak kişi, departman ya da tüm personel olarak raporlama yapılabilir. Seçenekli yemek hakkı tanımlamalarından yararlanılır.

Yemekhane yazılımları nerelerde kullanılır?
Yemekhane yazılımları özellikle yemek hizmetini kendi bünyesinde gerçekleştirmeyen ve dışarıdan alan firmalar ve catering firmaları için geliştirilen bir yazılım türüdür. Özellikle üniversitelerde, fabrikalarda, kamu kurum ve kuruluşlarında rahatlıkla kullanılabilen bir yazılımdır.

Siz de Sentez Güvenlik garantisi altında hem kaliteli hem de güvenli hizmet anlayışından yararlanmak ve diğer hizmetlerimizi de görmek isterseniz yapmanız gereken tek şey sitemiz üzerinde bulunan telefonlarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yemekhane Kontrol Sistemlerinde Kullanılan Donanımlar

Parmak İzi Sistemleri

Yüz Tanıma Sistemleri

Kart Okuyucu Sistemleri

Damar Tanıma Sistemleri

El Tanıma Sistemleri

Bekçi Kontrol Sistemleri

Turnikeli Geçiş Sistemleri