ziyaretçi-takip-yazilimlari

Ziyaretçi takip yazılımları sayesinde tüm giriş çıkış yapan ziyaretçileri rapor edebilirsiniz. Daha önceki ziyaretçilerin kaydı olduğu için tekrar kayıt etme gibi bir durum söz konusu değildir. Çoğu zaman ziyaretçilere çeşitli yetkiler verilerek daha sonra ziyaretçi ziyaretini bitirdikten sonra verilen yetkiler alınabilir. Ayrıca ziyaretçi takip yazılımlarında yasaklı ziyaretçilerin raporları çıkarılarak giriş hakkı verilmez. İstediğiniz tüm bilgiler dilediğiniz her an rapor şeklinde sunulabilmektedir.

Ziyaretçi takip yazılımları özellikleri
Raporlama hizmetinin yanında ziyaretçi prosedürü ve yetki tahsisi yapar. Zaman ve bölge bazlı yetkilendirme, asansör sisteminin kontrolü, puantaj sistemine bilgi aktarımı yapar. Kart tahsisi, online bekçi tur sistemi desteklemesi de vardır. Ayrıca belirlenen hareket veya olayların e-mail ya da paging sistemi ile gönderilmesi sağlar.

Ziyaretçi takip yazılımlarında alınan raporlar
Ziyaretçi takip yazılımları zaman aralığındaki tüm kayıtları listeleyebilir. Firma bazında şirket veya departmana ait bilgiler zaman aralığında raporlanabilir. Personel bazında personelin belirtilmiş zaman aralığında yapılan ziyaretler listelenebilir. Yapılan tüm ziyaretçi takibi raporlanabilir.
Siz de Sentez Güvenlik garanti ve güvencesi altında ziyaretçi takip yazılımlarından yararlanmak istiyorsanız sitemizi ziyaret ederek istediğiniz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.